آی دی تلگرام پشتیبانی (miladint@) --[شرکت تجارت الکترونیک تیشک]

خانه » نحوه پست گذاری وافزایش اعضا » اصول افزایش ممبر تلگرام به هنگام ممبر گیری و جلوگیری از عدم ریزش

اصول افزایش ممبر تلگرام به هنگام ممبر گیری و جلوگیری از عدم ریزش

اصول افزایش ممبر تلگرام به هنگام ممبر گیری و جلوگیری از عدم ریزش

اصول کانال داری  :مدیران کانال ها باید بر هر دو نکته زیر توجه داشته باشند

  • قدم اول : عضو گیری 
  • قدم دوم روش حفظ اعضا
  • افزایش ممبر به روش اصولی

 

 

 

 

 

  • قدم اول: روش های که باعث افزایش اعضا بدون خرید می توان افزایش داد.

 نکته مهم : همانطور که گفتیم شما وقتی میتوانید عضو واقعی بگیرید که نیاز و علایق  مخاطب خود را به بهترین وجه برآورده کنید

تولید محتوای مناسب مرتبط با نیازهای روزانه کاربر .

برای این کار باید نیاز های  روز جامعه ای که میخواهید از آنجا عضو بگیرید را بشناسید  و بر اساس آنها محتوا تولید کنید. این جامعه میتواند یک شهر ، یک سازمان ، یک یا چند استان  ، یک مذهب ، یک کشور و … باشد

 عدم تغییر موضوع کانال و تناسب نام و موضوع  کانال با مطالب

وقتی کانالی را میسازید از ابتدا فکر و برنامه ربزی لازم را انجام دهید که چه موضوعاتی را میخواهید ارائه کنید و از تغییر موضوع یا واگذاری کانال برای هدفی غیر از اهداف اعلام شده به شدت خودداری نمائید زیرا موجب ناخرسندی مخاطبین و خروج آنها خواهد شد.لینک کانال را هم به هیچ عنوان تغییر ندهید.

استفاده کامل از 200 نفر اول برای عضو کردن توسط سازنده کانال

سازنده کانال میتواند تا رسیدن اعضا به 200 عضو ، افرادی را که میخواهد از دفترچه تلفن خود عضو نماید پس از این فرصت برای رسیدن سریع به 200 نفر استفاده کنید و ترجیحا افرادی را عضو نماید که توانایی ترغیب دیگران برای حضور در کانال شما را داشته باشند.

حتما کانالی که می سازید عمومی باشد نه private

فقط کانال های عمومی در جستجو قابل مشاهده هستند.

استفاده از لینک یا یوزرنیم کوتاه برای کانال  

اگر یوزرنیم یا لینک عضویت کانال شما کوتاه  و قابل حفظ کردن باشد میتواند موجب  آسان بودن عضویت در کانال شما شود.

استفاده از لینک های سوالی برای عضویت افراد در کانال 

لینک های سوالی یا Join Chat به لینک هایی میگویند که عموما مخصوص کانال های private یا خصوصی است  که برای دریافت این لینک کافی است در قسمت پروفایل کانال ، به بخش ویرایش یا Edit رفته و برای چند لحظه کانال را  private  نموده سپس پس از کپی کردن لینک دوباره به حالت Public یا عمومی بازگردانید.

 

 تفاوت این لینک با لینک اصلی یا یوزرنیم کانال شما در این است که کاربر با کلیک بر روی آن اول باید عضو کانال شود بعد مطالب را ببیند ولی لینک اصلی یا یوزرنیم کانال باید بعد از ورود دکمه Joinn را بزند تا عضو شود.

درج آدرس کانال پایین هر مطلب 

آدرس کانال خود را به تناوب هم از آدرس یوزرنیم و هم آدرس سوالی یا Join Chat در انتهای مطالب خود استفاده کنید تا پس از فوروارد شدن در گروه ها و کانال ها دیگر موجب تبلیغ  و امکان عضویت در کانال شما شود. 

تبادل لینک با کانال های پر مخاطب

تبادل لینک با کانال های پر مخاطب میتواند موجب شناخته شدن کانال شما و همینطور موجب نوعی اعتبار به آن شود. البته ممکن است این موضوع نیاز به هزینه کردن هم داشته باشد. از افراط در تبادل لینک به شدت پرهیز کنید.

    تبلیغات در ممبر تلگرام

شرکت تجارت الکترونیک تیشک با ارایه سیستم ممبر تلگرام به شما در افزایش عضو و تبلیغات درتلگرام کمک میکند وهمچنین منجر به فروش شما از کانال به روش تخصصی میشود

  • قدم دوم:حفظ اعضا کانال و ممبرهای تلگرام

مهمتر از عضو گیری حفظ اعضاست که خود میتواند موجب حضور اعضای جدید شود. همچنین گفتنی است  برخی از روش های عضو گیری و حفظ اعضا مشترک هستند . 

حفظ اعضای کانال تلگرام و ممبرهای تلگرام

مدیریت صحیح و متناسب کانال در تعداد روزانه و مطالب تولیدی

 سعی شود نه تعداد مطالب روزانه زیاد باشد و نه خیلی کم و همچنین مطالب در طول روز با فواصل زمانی تقسیم شده و  نه به صورت ساعتی زیاد و ساعتی کم ارسال شود.

تولید متن و پست هایی که مختصر و مفید هستن

هر چه مطالب کانال تولیدی و جذاب باشد هم موجب حضور  عضو جدید و هم حفظ اعضا میشود. برای مثال استفاده از تصاویر ، عکس نوشته ، فیلم های کوتاه و آموزنده و مانند آن بسیار موثر خواهد بود.

از ارسال مطالب بلند به شدت پرهیز کنید چون خوانده نخواهد شد. و نیز با استفاده از شکلک های زیبا مطالب را چشم نواز کنید ،البته باز هم افراط نکنید.

تولید محتوای تخصصی و مرتبط

 در صورتی که محتواهایی اختصاصی و جذاب توسط مدیران ایجاد شود ، موجب جذب به کانال خواهد شد . مانند ویدئو های آموزشی ، مسابقات و جوایز و تخفیف ویژه برای اعضا در موضوعات مختلف و مانند آنها موجب جذب مخاطب و حفظ اعضا میشود.

 پشتیبانی کانال توسط یک سایت

اگر کانال ما دارای یک سایت اینترنتی پشتیبان باشد که مطالب تولیدی در آن هم موجود باشد موجب بالاتر رفتن اعتبار کانال شده و میتواند مطالب طولانی تر به لینک در سایت ارجاع شود. همچنین به وسیله لینک از سایت میتواند تصاویر پیش نمایش برای مطالب خود داشته باشید.با توجه به اینکه میزان کپشن متنی در زیر عکس ها محدود است

اگر از مطلب وپست ارسالی ما خوشتان امده در شبکه های اجتماعی خود اشتراک گذاری نمایید با تشکر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *